Mes galime jums padėti!

APIE MUS

Kas mes?

UAB „Jėgos tinklai” (ankstesnis pavadinimas UAB “ESPA system”) nuo 2010 m. teikia plataus spektro elektros darbų paslaugas, atitinkančias aukščiausius kokybės standartus.

Siekiame suderinti novatorišką mąstymą su praktiniu požiūriu, kad galėtume įgyvendinti įvairiausius elektros darbų projektus visoje Lietuvoje.

Sukauptos žinios ir ilgametė darbo patirtis, leidžia įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius, nestandartinių sprendimų reikalaujančius, projektus.

Kodėl mes?

Esame savo srities profesionalai.

Savo klientams galime pasiūlyti nuo pagalbos išgryninant kliento poreikius bei idėjų suprojektavimo iki kokybiško, savalaikio elektros sprendinių įgyvendinimo ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo.

Image

Įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius

Kokybiškai įgyvendiname projektų tikslus

Esame partneriai, kuriais galima pasitikėti

Veiklos sritys, kurių projektavime ir įgyvendinime,
esame vieni stipriausių Lietuvoje:

Elektrotechnika

Silpnųjų srovių sistemos

Procesų valdymas ir automatizavimas

Vertybės ir tikslai

Ekonomiškumas, tvarumas, saugumas,  meistriškumas, patikimumas bei bendradarbiavimas – pagrindinės mūsų įmonės komandos vertybės, kuriomis vadovaujantis įgyvendiname mums patikėtus projektus.

Įmonės komandos tikslai - sukurti ir įgyvendinti optimaliausius sprendimus, kurie geriausiai atitiktų klientų poreikius.

Image

Bendradarbiavimas

Suprasdami, kokie yra svarbūs tinkamai, laiku ir kokybiškai atlikti elektros darbai visame statybos projekte, esame patikimas partneris, atliekant visus elektros rangos darbus. Dėl to, didžioji dalis mūsų partnerių yra ilgalaikiai.

Jei esate pasiruošę perkelti rangos paslaugas į aukštesnį efektyvumo ir patikimumo lygį, susisiekite su mūsų komanda ir sužinokite, ką galime pasiūlyti kitam jūsų projektui.

Image

Paslaugas teikia kvalifikuoti ir patyrę specialistai, atitinkantys visus reikalavimus kokybiškoms paslaugoms suteikti.

Skambinkite
Rašykite
Adresas
Skambinkite
Rašykite
Adresas
Privatumo politika
UAB Jėgos tinklai © 2024. Visos teisės saugomos.

UAB Jėgos tinklai © 2021

Visos teisės saugomos